HOTELE
u nas najwygodniej!!!
line

Projektowanie hoteli

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wnętrzarskiej jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie projektowania hoteli, zarówno przestrzeni jednostek w wybranych kategoriach (recepcje, sale konferencyjne, sale restauracyjne, przestrzenie wspólne, jednostki spa) jak i fragmentów powtarzalnych (pokoje, łazienki). Korzystamy z najnowszych technologii oraz rozwiązań branżowych (hotelowych i gastronomicznych). Każdy z naszych szkiców ma indywidualny charakter i jest dopasowany do oczekiwań inwestora.
Inspirację oraz wiedzę czerpiemy z bieżących zagranicznych szkoleń oraz prezentacji targowych co pozwala na odzwierciedlenie obecnych trendów.
Proponowane przez nasza firmę projektowanie hoteli jest poparte szeroką wiedzą wykonawczą i ma ponadczasowy charakter.
Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy.
Proponujemy projektowanie hoteli i pensjonatów nie tylko w Warszawie ale na terenie całego kraju.

Previous Image
Next Image

Od jakiegoś czasu w świecie wnętrz nowoczesnych króluje minimalizm, co nie znaczy, że pomieszczenia urządzone w tym stylu nie mogą być komfortowe i przytulne.
Elementami podkreślającymi, nadającymi ostatni szlif wnętrzu i nakreślającymi jego indywidualny charakter są oczywiście detale.
Szczegóły nadające ciepły ton.
Ale czym dla nas tak naprawdę jest ciepło we wnętrzu, pomijając oczywiście temperaturę. W mojej opinii jest to stosowny kolor, ciekawe wykończenie ściany, tapeta o oryginalnym wzornictwie oraz określające charakter dodatki, takie jak miękkie poduchy, zdjęcia, obrazy czy wazon wypełniony po brzegi świeżymi kwiatami. Z pewnością, nadanie wnętrzu ciepła sprawi, że nasi goście będą czuć się jak w domu.

Projektowanie hoteli opiera się przede wszystkim na doborze odpowiedniej kolorystyki. Tu właśnie przydaje się oferowana przez nas bogata paleta barw, która pomaga szybko dobrać kolory pokrewne lub przeciwstawne, w zależności od zamierzonego efektu. Czerwony, kremowy, żółty czy brązowy będą zasilały nas swoją energią i powodowały, że poczujemy się odprężeni i wyciszeni.
Barwy w zielonej tonacji pobudzą nas do pracy, a fiolety i szarości dadzą poczucie komfortu.

Kolejnymi istotnymi elementami w projektowaniu hoteli są wzory zamieszczone na tapetach czy choćby tekstura użytych materiałów.
Siadając wygodnie w tapicerowanym fotelu lub w bufiastej kanapie poczujemy się komfortowo, co pozwoli w pełni oddać się relaksowi.
Dodatkowo, naturalne materiały takie jak bawełna, len czy jedwabie nadadzą wnętrzu szyku i elegancji.
Jednym zdaniem, proponowane przez nas projektowanie hoteli ma ściśle określony cel. Jako profesjonaliści w zakresie aranżacji, tworzymy pewne założenia i je realizujmy. Z naszą pomocą wnętrze każdego pomieszczenia będzie przyjazne i wyraźnie określone w charakterze.

RESTAURACJE
dania pysznie ,a wnętrza ze smakiem.
line

Projektowanie restauracji i obiektów gastronomicznych

Odpowiednia aranżacja może sprawić, że lokal stanie się miejscem popularnym i chętnie odwiedzanym przez klientów. Dlatego właśnie projektowanie restauracji musi opierać się na nietuzinkowych, ciekawych, a przy tym ergonomicznych rozwiązaniach. Aby zapewnić wysoki standard należy w odpowiedni sposób wyważyć i dopasować charakter budynku do wnętrza.

Sposób posługiwania się światłem, kolorem i materiałem nasi projektanci opanowali do perfekcji. Dobrze skrojony plan nie musi być drogi.
Dodatkowo, rozsądny dobór materiałów wywoła, w zależności od oczekiwań, poczucie wygody i wyciszenia lub wprowadzi nas w nastrój mobilizacji i pracy.
Co więcej, projektowanie restauracji to również zachowanie ergonomii wnętrza, czyli odpowiednie jego rozplanowanie pod kątem funkcji, kształtu i wygody w korzystaniu.
W tym wszystkim cenimy również uwagi inwestora i staramy się przełożyć uzgodnione potrzeby na sam projekt, ponieważ każde z wnętrz jest traktowane przez nas indywidualnie.
Naszym celem jest tworzenie miejsc przyjaznych dla użytkownika niezależnie od tego czy jest to hotel czy obiekt gastronomiczny.
Zaufało nam już wielu klientów zarówno w Lublinie, jak i w Warszawie.
Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych wydawałoby się wyzwań. Proponowane przez nas projektowanie restauracji to nie piętrzenie problemów, lecz szukanie rozwiązań i możliwości.

Previous Image
Next Image

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę wchodząc do lokalu, jest jego wystrój. Jeśli wnętrze nie odpowiada naszym wymaganiom, to prawie na pewno zmienimy restaurację, szukając takiej, w której będziemy czuć się jak najlepiej. Co może zatem zrobić właściciel lokalu, aby sprawić, że będziemy chcieli w takim miejscu pozostać?
Przede wszystkim wnętrze powinno mieć swój własny, oryginalny charakter, związany w pewnym stopniu z menu. Jeżeli mamy do zaoferowania dania kuchni fusion, to naszą odpowiedzią powinien być niebanalny, nowoczesny minimalizm, prostota w pięknym wydaniu. Natomiast jeśli proponujemy dania regionalne, warto postawić na stosowną kolorystykę i dodatki np: ciekawe zastawy czy zioła, dodatkowo podkreślające walory danego regionu. Proponowane przez nasza firmę projektowanie restauracji zagwarantuje, że wystrój będzie komponować się z prezentowanym pomysłem na jedzenie. W końcu to właśnie charakter kuchni czyni lokal wyjątkowym i przyciąga klientów.

Nie mniej ważnym elementem wystroju jest kolorystyka. W nowocześnie urządzonych pomieszczeniach dobrze prezentują się chłodne kolory podkreślające przestrzeń, powiększające pokoje. Natomiast chcąc podkreślić komfort i poczucie przytulności, należy oprzeć się na ciepłej palecie barw.

Równie ważnym zagadnieniem w projektowaniu restauracji jest światło, które może podbić kolor i uwypuklić pozostałe walory wnętrza lub go przygasić. Wystrój pomieszczeń oraz smak kuchni, a także staranność podania jedzenia są czynnikami, które niezmiennie wpływają na nasz stosunek i odbiór restauracji oraz są powodem dla którego w wybrane miejsce wracamy.

WordPress Video Lightbox Plugin