HOTELE I RESTAURACJE
u nas najwygodniej!!!
Creo Projektowanie Hoteli

Projektowanie hoteli

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wnętrzarskiej jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie projektowania hoteli, zarówno przestrzeni jednostek w wybranych kategoriach (recepcje, sale konferencyjne, sale restauracyjne, przestrzenie wspólne, jednostki spa) jak i fragmentów powtarzalnych (pokoje, łazienki). Korzystamy z najnowszych technologii oraz rozwiązań branżowych (hotelowych i gastronomicznych). Każdy z naszych szkiców ma indywidualny charakter i jest dopasowany do oczekiwań inwestora.
Inspirację oraz wiedzę czerpiemy z bieżących zagranicznych szkoleń oraz prezentacji targowych co pozwala na odzwierciedlenie obecnych trendów.
Proponowane przez nasza firmę projektowanie hoteli jest poparte szeroką wiedzą wykonawczą i ma ponadczasowy charakter.
Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy.
Proponujemy projektowanie hoteli i pensjonatów nie tylko w Warszawie ale na terenie całego kraju.

1creo_zielonydworek
2creo_zielonydworek
3creo_zielonydworek
4creo_zielonydworek
21creo_zielonydworek
6creo_zielonydworek
7creo_zielonydworek
8creo_zielonydworek
9creo_zielonydworek
10creo_zielonydworek
11creo_zielonydworek
12creo_zielonydworek
13creo_zielonydworek
14creo_zielonydworek
15creo_zielonydworek
16creo_zielonydworek
17creo_zielonydworek
18creo_zielonydworek
19creo_zielonydworek
20creo_zielonydworek
5creo_zielonydworek
22creo_zielonydworek
23creo_zielonydworek
201411241211460.dbl_standard
MG_1280
MG_1217
201506011552310.37899024
201506011237420.37899001
201506011230080.37899026
201506011230000.37899030
201411241213010.superior
201411241212350.dbl_ogr_d
MG_5220
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Od jakiegoś czasu w świecie wnętrz nowoczesnych króluje minimalizm, co nie znaczy, że pomieszczenia urządzone w tym stylu nie mogą być komfortowe i przytulne.
Elementami podkreślającymi, nadającymi ostatni szlif wnętrzu i nakreślającymi jego indywidualny charakter są oczywiście detale.
Szczegóły nadające ciepły ton.
Ale czym dla nas tak naprawdę jest ciepło we wnętrzu, pomijając oczywiście temperaturę. W mojej opinii jest to stosowny kolor, ciekawe wykończenie ściany, tapeta o oryginalnym wzornictwie oraz określające charakter dodatki, takie jak miękkie poduchy, zdjęcia, obrazy czy wazon wypełniony po brzegi świeżymi kwiatami. Z pewnością, nadanie wnętrzu ciepła sprawi, że nasi goście będą czuć się jak w domu.

Projektowanie hoteli opiera się przede wszystkim na doborze odpowiedniej kolorystyki. Tu właśnie przydaje się oferowana przez nas bogata paleta barw, która pomaga szybko dobrać kolory pokrewne lub przeciwstawne, w zależności od zamierzonego efektu. Czerwony, kremowy, żółty czy brązowy będą zasilały nas swoją energią i powodowały, że poczujemy się odprężeni i wyciszeni.
Barwy w zielonej tonacji pobudzą nas do pracy, a fiolety i szarości dadzą poczucie komfortu.

Kolejnymi istotnymi elementami w projektowaniu hoteli są wzory zamieszczone na tapetach czy choćby tekstura użytych materiałów.
Siadając wygodnie w tapicerowanym fotelu lub w bufiastej kanapie poczujemy się komfortowo, co pozwoli w pełni oddać się relaksowi.
Dodatkowo, naturalne materiały takie jak bawełna, len czy jedwabie nadadzą wnętrzu szyku i elegancji.
Jednym zdaniem, proponowane przez nas projektowanie hoteli ma ściśle określony cel. Jako profesjonaliści w zakresie aranżacji, tworzymy pewne założenia i je realizujmy. Z naszą pomocą wnętrze każdego pomieszczenia będzie przyjazne i wyraźnie określone w charakterze.

RESTAURACJE
dania pysznie ,a wnętrza ze smakiem.
Creo | Projektowanie restauracji

Projektowanie restauracji i obiektów gastronomicznych

Odpowiednia aranżacja może sprawić, że lokal stanie się miejscem popularnym i chętnie odwiedzanym przez klientów. Dlatego właśnie projektowanie restauracji musi opierać się na nietuzinkowych, ciekawych, a przy tym ergonomicznych rozwiązaniach. Aby zapewnić wysoki standard należy w odpowiedni sposób wyważyć i dopasować charakter budynku do wnętrza.

Sposób posługiwania się światłem, kolorem i materiałem nasi projektanci opanowali do perfekcji. Dobrze skrojony plan nie musi być drogi.
Dodatkowo, rozsądny dobór materiałów wywoła, w zależności od oczekiwań, poczucie wygody i wyciszenia lub wprowadzi nas w nastrój mobilizacji i pracy.
Co więcej, projektowanie restauracji to również zachowanie ergonomii wnętrza, czyli odpowiednie jego rozplanowanie pod kątem funkcji, kształtu i wygody w korzystaniu.
W tym wszystkim cenimy również uwagi inwestora i staramy się przełożyć uzgodnione potrzeby na sam projekt, ponieważ każde z wnętrz jest traktowane przez nas indywidualnie.
Naszym celem jest tworzenie miejsc przyjaznych dla użytkownika niezależnie od tego czy jest to hotel czy obiekt gastronomiczny.
Zaufało nam już wielu klientów zarówno w Lublinie, jak i w Warszawie.
Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych wydawałoby się wyzwań. Proponowane przez nas projektowanie restauracji to nie piętrzenie problemów, lecz szukanie rozwiązań i możliwości.

1creo_zielonydworek
2creo_zielonydworek
3creo_zielonydworek
4creo_zielonydworek
5creo_zielonydworek
6creo_zielonydworek
7creo_zielonydworek
8creo_zielonydworek
9creo_zielonydworek
10creo_zielonydworek
11creo_zielonydworek
12creo_zielonydworek
13creo_zielonydworek
14creo_zielonydworek
15creo_zielonydworek
16creo_zielonydworek
17creo_zielonydworek
18creo_zielonydworek
19creo_zielonydworek
20creo_zielonydworek
21creo_zielonydworek
22creo_zielonydworek
23creo_zielonydworek
MG_5220
tif2
w3
w4
w8
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę wchodząc do lokalu, jest jego wystrój. Jeśli wnętrze nie odpowiada naszym wymaganiom, to prawie na pewno zmienimy restaurację, szukając takiej, w której będziemy czuć się jak najlepiej. Co może zatem zrobić właściciel lokalu, aby sprawić, że będziemy chcieli w takim miejscu pozostać?
Przede wszystkim wnętrze powinno mieć swój własny, oryginalny charakter, związany w pewnym stopniu z menu. Jeżeli mamy do zaoferowania dania kuchni fusion, to naszą odpowiedzią powinien być niebanalny, nowoczesny minimalizm, prostota w pięknym wydaniu. Natomiast jeśli proponujemy dania regionalne, warto postawić na stosowną kolorystykę i dodatki np: ciekawe zastawy czy zioła, dodatkowo podkreślające walory danego regionu. Proponowane przez nasza firmę projektowanie restauracji zagwarantuje, że wystrój będzie komponować się z prezentowanym pomysłem na jedzenie. W końcu to właśnie charakter kuchni czyni lokal wyjątkowym i przyciąga klientów.

Nie mniej ważnym elementem wystroju jest kolorystyka. W nowocześnie urządzonych pomieszczeniach dobrze prezentują się chłodne kolory podkreślające przestrzeń, powiększające pokoje. Natomiast chcąc podkreślić komfort i poczucie przytulności, należy oprzeć się na ciepłej palecie barw.

Równie ważnym zagadnieniem w projektowaniu restauracji jest światło, które może podbić kolor i uwypuklić pozostałe walory wnętrza lub go przygasić. Wystrój pomieszczeń oraz smak kuchni, a także staranność podania jedzenia są czynnikami, które niezmiennie wpływają na nasz stosunek i odbiór restauracji oraz są powodem dla którego w wybrane miejsce wracamy.

WordPress Video Lightbox Plugin