line

PROJEKTY, NADZÓR AUTORSKI

Świadczymy usługi w zakresie:

Projekty wnętrz użyteczności publicznej(hotele, pensjonaty, obiekty spa&wellnes, restauracje, kluby, kantyny, budynki biurowe, obiekty techniczne, salony sprzedaży budynki służb mundurowych) oraz projekty wnętrz prywatnych (domy, apartamenty, mieszkania).

Nadzór autorski nad projektami, który jest jednym z etapów projektu, w naszej opinii odgrywa on dużą rolę w całości inwestycji pozwala dopilnować szczegółów projektu zamówień materiałów i wyposażenia oraz znacznie upraszcza komunikację miedzy biurem a wykonawcą.

Projekty form użytkowych w tym mebli, oświetlenia – na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne rozwiązania form użytkowych zapewniając tym samym możliwość ich wykonania w firmach sprawdzonych, specjalizujących się w danej dziedzinie.

Projekty detali architektonicznych – jedna z ciekawszych dziedzin projektowych pozwalających wyraźnie wpłynąć na charakter danego wnętrza.

Wykonawcy i branżyści – Współpracujemy również z wieloma firmami wykonawczymi oraz z branżowymi salonami sprzedaży co pozwala na precyzyjne określenie możliwości projektowych, dużą znajomość materiałów konsultacje ze specjalistami oraz znajomość najnowszych trendów z dziedziny architektury, wyposażenia wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań i technologii.

Jak pracujemy? Etapy tworzenia projektu:

Etap 1 Analizowanie potrzeb

Wymagania – określenie charakteru wnętrza i potrzeb klienta.
Zamysł merytoryczny – określenie funkcji. Te zagadnienia pozwalają na ścisłe określenie wymagań i potrzeb inwestora, co skutkuje oszczędnością czasu i lepszym dopasowaniem
projektu do indywidualnego charakteru inwestycji.

Etap 2 Projekt wstępny

Omówienie projektu z inwestorem – na podstawie rzutów i wizualizacji komputerowych podczas indywidualnego spotkania prezentujemy poczynania związane z projektem. Spotkania nie są limitowane czasem ani ilością, natomiast staramy się aby były na tyle precyzyjne aby określały założenia i objaśniały założenia i koncepcje naszych prac (podstawowe zagadnienia: materiały, wyposażenie, kolorystyka).

Etap 3 Projekt końcowy

Ostateczne podsumowanie projektu odbywa się również na spotkaniu celem podsumowania i zatwierdzenia prac projektowych zawartych w umowie.

Etap 4 Nadzór autorski

Nadzór autorski polega na dopilnowaniu przez nasze biuro jakości i staranności w realizacji projektu oraz zgodności z założeniami projektu.
w ramach nadzoru organizujemy wspólne zakupy materiałów i wyposażenia ,oraz zapewniamy konsultacje ze specjalistami i wykonawcami wybranej branży.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne grupy remontowe i stolarskie.

Co zawiera projekt?

Dokumentacja techniczna – Jest to zestaw dokumentów pozwalający na wykonanie założeń związanych z wykonaniem projektu danej branży. Wszystkie dokumenty są omawiane z wykonawcą inwestycji, niezależnie od tego czy jest on wyznaczony przez inwestora czy firmę projektową.

 • Projekt rozmieszczenia ścian działowych
 • Rozmieszczenie oświetlenia
 • Projekt układu posadzek
 • Projekt elementów stałych, tj. zabudowy gips – kartonowe
 • Projekty nietypowych form użytkowych zastosowanych w projekcie
 • Kolorystyka
 • Specyfikacja materiałów w formie tabeli
 • Specyfikacja elementy wyposażenia tj. armatura, ceramika
 • Opracowanie graficzne:
  • W formie kart o formacie A4
  • Na życzenie klienta w postaci multimedialnej prezentacji.
kom_1
kom_9
kom_8
kom_7
kom_6
kom_5
kom_4
kom_3
kom_10
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
WordPress Video Lightbox Plugin