a
Follow us
Image Alt

Projekty i nadzór autorski

Projektowanie wnętrz

Oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie projektowania wnętrz. Zajmujemy się planowaniem różnego rodzaju przestrzeni – od pomieszczeń użyteczności publicznej aż po domy prywatne.

Pracujemy na zlecenie hoteli, restauracji, biur, sklepów, salonów sprzedaży, obiektów sakralnych, a także prywatnych inwestorów, przygotowując plan aranżacji domu, loftu, mieszkania, apartamentu. Tworzymy koncepcje, opierające się na pogłębionej analizie stanu lokalowego, a także na bogatym doświadczeniu i obszernym zapleczu branżowym.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin: architektów wnętrz, architektów ogrodów, florystów, artystów plastyków, stolarzy, a także ekip wykonawczych.
Jak działamy?

Podejmujemy się prac w bardzo zróżnicowanym zakresie, zapewniając kompleksową opiekę podczas projektowania przestrzeni. Rozpoczynamy każdy projekt od konsultacji z Klientem. Staramy się zrozumieć indywidualne potrzeby oraz poznać preferencje i gusta Inwestorów.

Niezwykle istotne znaczenie ma wizja lokalna. Podczas wizyty osobistej w miejscu działania możemy poznać dokładnie pomieszczenie, przy którym będziemy pracować. Sprawdzamy wielkość pomieszczenia. Przyglądamy się jak wygląda architektura wnętrza. Analizujemy stałe elementy. Z uwagą przypatrujemy się tym wszystkim aspektom, dzięki czemu możemy dostosować jak najlepiej nasze koncepcje i pomysły Klientów do stanu rzeczywistego pomieszczenia. Powstające w ten sposób projekty mają na celu ukazać wizję aranżacji, którą możemy osiągnąć.

Świadczymy usługi w zakresie:
Projekty wnętrz użyteczności publicznej (hotele, pensjonaty, obiekty spa&wellnes, restauracje, kluby, kantyny, budynki biurowe, obiekty techniczne, salony sprzedaży budynki służb mundurowych) oraz projekty wnętrz prywatnych (domy, apartamenty, mieszkania).
Nadzór autorski nad projektami, który jest jednym z etapów projektu, w naszej opinii odgrywa on dużą rolę w całości inwestycji pozwala dopilnować szczegółów projektu zamówień materiałów i wyposażenia oraz znacznie upraszcza komunikację miedzy biurem a wykonawcą.
Projekty form użytkowych w tym mebli, oświetlenia – na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne rozwiązania form użytkowych zapewniając tym samym możliwość ich wykonania w firmach sprawdzonych, specjalizujących się w danej dziedzinie.
Projekty detali architektonicznych – jedna z ciekawszych dziedzin projektowych pozwalających wyraźnie wpłynąć na charakter danego wnętrza.
Wykonawcy i branżyści – Współpracujemy również z wieloma firmami wykonawczymi oraz z branżowymi salonami sprzedaży co pozwala na precyzyjne określenie możliwości projektowych, dużą znajomość materiałów konsultacje ze specjalistami oraz znajomość najnowszych trendów z dziedziny architektury, wyposażenia wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań i technologii.
Jak pracujemy? Etapy tworzenia projektu:
Etap 1 Analizowanie potrzeb
Wymagania – określenie charakteru wnętrza i potrzeb klienta.
Zamysł merytoryczny – określenie funkcji. Te zagadnienia pozwalają na ścisłe określenie wymagań i potrzeb inwestora, co skutkuje oszczędnością czasu i lepszym dopasowaniem
projektu do indywidualnego charakteru inwestycji.
Etap 2 Projekt wstępny
Omówienie projektu z inwestorem – na podstawie rzutów i wizualizacji komputerowych podczas indywidualnego spotkania prezentujemy poczynania związane z projektem. Spotkania nie są limitowane czasem ani ilością, natomiast staramy się aby były na tyle precyzyjne aby określały założenia i objaśniały założenia i koncepcje naszych prac (podstawowe zagadnienia: materiały, wyposażenie, kolorystyka).
Etap 3 Projekt końcowy
Ostateczne podsumowanie projektu odbywa się również na spotkaniu celem podsumowania i zatwierdzenia prac projektowych zawartych w umowie.
Etap 4 Nadzór autorski
Nadzór autorski polega na dopilnowaniu przez nasze biuro jakości i staranności w realizacji projektu oraz zgodności z założeniami projektu.
w ramach nadzoru organizujemy wspólne zakupy materiałów i wyposażenia ,oraz zapewniamy konsultacje ze specjalistami i wykonawcami wybranej branży.
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne grupy remontowe i stolarskie.
Co zawiera projekt?
Dokumentacja techniczna – Jest to zestaw dokumentów pozwalający na wykonanie założeń związanych z wykonaniem projektu danej branży. Wszystkie dokumenty są omawiane z wykonawcą inwestycji, niezależnie od tego czy jest on wyznaczony przez inwestora czy firmę projektową.
• Projekt rozmieszczenia ścian działowych
• Rozmieszczenie oświetlenia
• Projekt układu posadzek
• Projekt elementów stałych, tj. zabudowy gips – kartonowe
• Projekty nietypowych form użytkowych zastosowanych w projekcie
• Kolorystyka
• Specyfikacja materiałów w formie tabeli
• Specyfikacja elementy wyposażenia tj. armatura, ceramika
• Opracowanie graficzne:
• W formie kart o formacie A4
• Na życzenie klienta w postaci multimedialnej prezentacji.

CREO w hotel magazin

ogród w domu

CREO w itvl

Jak dobrze zaprojektować wnętrze

    Chcę otrzymywać newslettera zawierającego m.in. informacje o artykułach na stronie, ofercie i promocjach. Administratorem Państwa danych osobowych jest CREO Ilona Jędrych Kosidło z siedzibą w Rykach, prowadząca działalność pod firmą CREO Ilona Jędrych Kosidło, Potok 25 a, 08-500 Ryki, NIP: 5060016533. Podanie danych jest dobrowolne. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Udzielona zgoda może być cofnięta w każdym momencie poprzez kontakt z biuro@creo-architektura.pl.